The Vampire Diaries

28. února 2012 v 0:43 | Týna |  The Vampire Diaries

The Vampire Diaries


O The Vampire Diaries
V malém městečku Mystic Falls dochází k nevysvětlitelným útokům zvířat, zatímco o Elenu usilují dva bratři Stefan a Damon, kteří mezi sebou mají nevyřízené účty.

Seriál vznikl na motivy knižní série Vampire Diaries od L.J. Smith po velkém úspěchu a znovuoživení upířího žánru filmem natočeným podle jiné, dnes už koltovní, série Twilight (Stmívání).

"For over a century I have lived in secret, hiding in the shadows, alone in the world. Until now. I am a vampire. This is my story."

Překlad:
"Více než století jsem žil v utajení. Schovával se ve stínech, byl na světě sám. Až do teď. Jsem upír a toto je můj příběh."


Stručný děj seriálu:
Děj seriálu je soustředěn kolem dospívající dívky Eleny, která tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychvává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.


Podle mého názaru tenhle seriál je ten nejúžasnějšín na světě ! :* Doporučuji se na něj podívat ;)
ASi nejvíce co mě po určité době upoutalo na tom to seriálu je Damon Salvatore ( Ian Somerhalder).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama